Pühapäeval toimusid Kiilis Eesti sisekarikavõistlused vibuspordis. Võitjateks tulid sportvibu klassis Hendrik Õun ja Bessi Kasak ning plokkvibu klassis Evert Ressar ja Lisell Jäätma, kusjuures viimane neist lasi esikoha võitmiseks Eesti rekordi.

Sportvibu naiste klassis lasid võrdse tulemuse ehk 569 punkti Reena Pärnat ja Bessi Kasak (mõlemad Järvakandi Ilves), kuid paremus läks selgitamisele kümnete lugemisega ja selles oli parem Kasak. Kolmas koht läks 555 punktiga Maris Tetsmannile (Vana-Võidu VK/Viljandi SK). Sportvibu meestes oli järgmine esikolmik: 566 punkti Hendrik Õun (Sagittarius), 560 punkti Matrin Rist (V-V VK/Vilj.SK), 556 punkti Pearu Jakob Ojamäe (Tallinna Kalev).

Plokkvibu naistest võitis 584 punktiga Lisell Jäätma (Türi Vibukool), kelle tulemus tähistab ühtlasi uut Eesti rekordit 18 meetri harjutuses. Kusjuures eelmine rekord (583) lasti vaid mõned nädalad tagasi ja omanik Emily Hõim (Tartu VK/Tartu valla SK) pidi seekord II kohaga leppima. Kolmas koht läks Kristi Ilvesele. Plokkvibu meeste tasavägine võistlus lõppes järgmiselt: Evert Ressar 584, Robin Jäätma 581, Artur Aas 580 (kõik Türi Vibukoolist).

Toimetas