Projekti „Vibuspordi atraktiivsuse tõstmine ja arendamine Lõuna-Järvamaal“ käigus soovitakse parendada oluliselt vibulaskmise tingimusi Türil ning tõsta vibuspordi harrastamine uuele tasemele.
Projekt elluviimine loob eeldused, et kõrgetasemelisi Eesti ja rahvusvahelisi võistlusi saaks Türil korraldada. Projekti käigus soetatakse MTÜ Türi Vibukoolile võistluste ja treeningute tipptasemel korraldamiseks kaasaegsed seadmed, mis tõstavad olulisel määral vibuspordi jälgitavust ja atraktiivsust.
Projekti raames soetatakse 2 välitablood , 30 multipadi tulemuste , 30 märklauda, paigaldatakse turvavõrk, soetatakse lipud ja lipumastid, soetatakse tuuletõkke plaadid laskmismattide ehitamiseks ja soetatakse furgoonhaagis.

logod_uudise-juurde