Vibukool

Laupäeval, 30.juunil toimusid noorte vibulaskmise Euroopa meistrivõistluste finaalid, kus eestlased võitsid ühe kuld- ning kaks pronksmedalit.

Plokkvibu juunioride segavõistkond koosseisus Lisell Jäätma ja Kristjan Puusepp võitsid eelringi teise asetusega Itaalia võistkonda (Sara Ret, Jesse Sut) seisuga 153:148 ning said tasuks kuldmedalid.

Individuaalsetes duellides jõudis eelringis Eesti rekordit korranud ning teise asetuse välja teeninud L. Jäätma pronksimatši ning võistles medali eest Türgi laskuri Begum Topkarciga. Jäätma võitis pronksi seisuga 143:141.

Plokkvibu kadettide segavõistkond koosseisus Robin Jäätma ja Meeri-Marita Paas, kes lasi eile uue Eesti rekordi ning kordas Euroopa- ja maailmarekordit (158 punkti 160 võimalikust), võistles pronksimatšis eelringi teise asetusega Itaalia segapaariga (Elisa Roner, Antonia Brunello) ning võitis pronksmedali seisuga 152:150.

Euroopa GP üldarvestuses (I etapp toimus mais Itaalias Roveretos) võitis Robin Jäätma plokkvibu kadettide noormeeste ja Lisell Jäätma plokkvibu juunioride neidude arvestuses esimese koha.