Vibukool

SiseMK-etappide sari algas võistlusega GT-Open, mis toimus 23.-25. novembril Strassenis, Kasutaja Türi Vibukool foto.Luxemburgis. Eestlastest võistles sportvibu naiste klassis Reena Pärnat ja Maris Tetsmann, plokkvibu meeste klassis Robin Jäätma ning plokkvibu naiste klassis Lisell Jäätma ja Meeri-Marita Paas.

Kõrgeima koha saavutas juunioride klassi laskur Lisell Jäätma – 9. koht 47 plokkvibu naise hulgas.
Sportvibu naiste klassis teenis Reena Pärnat eelringis 567 punktiga 10. asetuse, kuid lõppkohaks jäi peale duellide avaringi kaotust 17. koht. Sama, 17. kohaga lõpetas võistluse ka Maris Tetsmann (sportvibu naised) ja Meeri-Marita Paas (plokkvibu naised). Alles kadettide klassi kuuluv Robin Jäätma jäi esimesena finaalvõistlusest välja ning lõppkohaks 109 plokkvibu mehe hulgas 33. koht.