Laupäeval toimusid vibuspordi GP-etapi finaalid, kus alles juunioride klassi kuuluv Lisell Jäätma võitis Eestile kolm hõbemedalit.

Plokkvibu naiskond (Lisell Jäätma/Meeri-Marita Paas/Emily Hõim) alustas tänu eelringis saavutatud teisele kohale duellide laskmist poolfinaalis, kus Eesti naiskond alistas kolmanda asetusega Itaalia võistkonna seisuga 223:228. Eestlannad pidid kullamatšis vastu võtma kahe punktise kaotuse esimese asetusega Türgi naiskonnalt ning seisuga 225:227 Eestile hõbe.

Kolmanda eelringi asetusega plokkvibu segavõistkond (Lisell Jäätma/Robin Jäätma) alistas kõik vastased ning võistlesid täna toimunud finaalis. Kullamatši vastaseks oli esimese asetusega Türgi segapaar, kes lasid eestlastest kaks punkti rohkem ning Eesti segapaarile seisuga 153:155 hõbe.

Jäätma vastaseks plokkvibu naiste kuldmedalimatšis oli esimese asetusega belglanna Sarah Prieels, kus Jäätma pidi tunnistama vastase paremust ning seisuga 137:145 Jäätmale hõbemedal. Noorlaskur Robin Jäätma võistles plokkvibu meeste pronksimatšis, kus eestlase vastaseks oli teise asetusega Austria laskur Nico Wiener, kahjuks jäi Jäätma tasavägises heitluses alla vaid ühe punktiga ning saavutas 57 plokkvibu mehe hulgas 4. koha. Finalistide treener Maarika Jäätma jäi oma õpilaste tulemustega väga rahule, sest sportlased on võimelised laskma võrdselt maailma tippudega.