Türi Vibukooli majutus

Reisid kevadpealinna ja puudub ööbimiskoht?

Aitame hädast välja!

Toad

Majutuse tubades on piisavalt magamiskohti, sealhulgas üks üheinimese voodi ja üks narivoodi. Kõik külastajad saavad puhta voodipesu ja rätiku, tagades neile mugava ja meeldiva ööbimiskogemuse. Tubades on piisavalt ruumi, et pakkuda privaatsust ning tagada hea une kõigile külalistele.

Köök

Majutuse köök on varustatud kõigi vajalike seadmetega, sealhulgas mikrolaineahju, pliidi, külmiku ja muude köögitarvetega. Köögis on piisavalt ruumi toiduvalmistamiseks ning mugavaks einestamiseks. Külalised saavad kasutada kööki oma toidu valmistamiseks ja säilitamiseks, pakkudes neile kodust ja iseseisvat tunnet majutuskohas viibides.

duširuumi

Majutuses on kaks duširuumi, millest igaühel on eraldi tualett ja dušinurk. Need duširuumid pakuvad külalistele privaatsust ja mugavust nende hommikuste või õhtuste pesemiste ajal. Duširuumid on varustatud kõigi vajalike mugavustega ning tagavad meeldiva pesemis- ja tualettkogemuse kõigile külastajatele.

Küsimused

Majutuse taga on tasuta eraparkla.

WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Lemmikloomad on lubatud. Võidakse kohaldada lisatasu.

Kui broneerite toa siis olete üksi toas. Ei pea võõraga tuba jagama. Ainult köök ja wc/duširuum on ühised.