Prindi

Türi Vibukool

Türi Vibukool on 2010 aastal asutatud vibusporti viljelev mittetulundusühing, kuhu kuulub 20 noorlaskjat ja 7 täiskasvanut.

Alates 2004 aastast on meie kandist sirgunud ridamisi tublisid sportlasi, keda on saatnud edu nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Meie tublide sportlaste nimel on enamus plokkvibu Eesti rekorditest.

Klubil on traditsioonid ja kvalifitseeritud vibuspordi treenerid (2 atesteeritud treenerit). Treeningud toimuvad talvel kaupluse Mariel keldrikorrusel ja suvel Türi Metsakombinaadi staadionil. Klubi korraldab vabaajaüritusi ja annab algõpetust igale vanusegrupile. Vibusporti saab harrastada erinevate vibudega: sportvibu, plokkvibu ja pikkvibu (longbow - ing.k.).

ETV kajastas Türi vibukooli oma lühisarjas "Ilus maa". Seriaalis on lühike tutvustus Türi vibukoolist ja selle õpilastest. Kõik ,kel huvi, võivad seda näha siit.